PASLAUGOS

Dantų implantacija

Dantų implantacija – tai dantų atkūrimo metodas, naudojamas tais atvejais, kai žmogus yra praradęs vieną ar kelis dantis. Šis pažangus ir ilgaamžis būdas išsprendžia tiek funkcines, tiek estetines dantų netekusių pacientų problemas. Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas, kuris primena nedidelį varžtelį, pagamintą iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio). Atstatinėjant prarastą dantį, implantas chirurginiu būdu įsriegiamas į žandikaulį toje vietoje, kurioje buvo savas dantis. Vėliau ant jo užsukamas pagamintas danties vainikėlis.

 

Kada pacientams taikoma dantų implantacija

Dantų implantacija gali būti taikoma tiek vieno prarasto danties atstatymui, tiek kelių vienoje eilėje esančių prarastų dantų ar net viso žandikaulio atkūrimui.

 • Vieno danties implantacija – tai atvejis, kai į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas, taip atstatant visą dantų eilę.
 • Kelių dantų implantacija – atliekama tais atvejais, kai prarasti dantys buvo vienoje eilėje. Tai nereiškia, kad į kiekvieno prarasto danties vietą bus įsriegta po atitinkamą implantą. Šiuolaikinės technologijos leidžia ant vieno implanto tvirtinti kelis dantų vainikėlius.
 • Viso žandikaulio implantacija – pasirenkama tada, kai pacientas vienoje eilėje visai neturi dantų. Tokiais atvejais dantys atkuriami ant 4, 6 ar 8 implantų.

Plačiau apie reikiamą implantų skaičių, gydymo eigą ir dantų atstatymą ant implantų aptarsite konsultacijos metu su mūsų klinikos specialistais.

 

Kodėl dantų implantacija geriau nei išimami protezai

Dažnas mūsų klinikos pacientas užduoda klausimą, kodėl dantų implantacija geriau nei išimami protezai ar plokštelės.

 • Implantai leidžia laisvai kalbėti, valgyti ir juoktis, nes žandikaulyje laikosi tvirtai ir saugiai.
 • Dantų implantacijos metu nereikia paaukoti sveikų dantų, nes implantui nereikia kitų dantų atramos. Taigi šalia esančių natūralių dantų nereikia šlifuoti, jie ilgai išlieka gyvybingi ir atlieka savo funkciją.
 • Prigijęs implantas veikia visai kaip natūralaus danties šaknis, kramtymo metu žandikauliui sukurdamas natūralią apkrovą, kuri kaulą apsaugo nuo nykimo. Pakankama žandikaulio apkrova padeda išvengti dantenų recesijos, kuri gana dažnai pasitaiko naudojant dantų tiltus ar išimamus protezus.
 • Dantų implantai gaminami iš biologiškai suderintų medžiagų, kurias organizmas gerai toleruoja, tad tik retais atvejais pasitaiko, jog implantas neprigyja.
 • Dantų implantai puikiai tarnauja kaip stabili atrama įvairiems protezavimo sprendimams.
 • Daugelio metų implantacijos patirtis patvirtino, kad didesniam procentui pacientų tai yra geriausias būdas trūkstamiems dantims atstatyti.
 

Šveicariški STRAUSMANN implantai

Mūsų klinikos specialistai dirba su šveicarų gamintojo STRAUMANN implantais, kurie garantuoja:

 • 99 proc. prigijimo galimybę;
 • trumpesnį gijimą;
 • tarnavimą visą likusį gyvenimą.

Daugiau apie STRAUMANN dantų implantus ir pačią implantacijos procedūrą teiraukitės mūsų klinikos specialistų Kaune, Vilkaviškyje ir Raseiniuose.

Impladenta – dirbame tam, kad jūs šypsotumėtės!

MŪSŲ MISIJA


Teikti išskirtinę odontologinę priežiūrą paremtą inovatyviausiais odontologiniais sprendimais