PASLAUGOS

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai saugus ir efektyvus būdas, norint džiaugtis tobula dantų spalva. Dantų balinimo procedūra gali būti atliekama mūsų klinikoje arba namuose. Abu būdai yra efektyvūs, tačiau balinimas namuose reikalauja daugiau laiko. Norintiems greito ir patikimo rezultato, dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti klinikoje Impladenta. Procedūra trunka iki 2 val., o rezultatas pastebimas iš karto.

 

Dantų balinimo sistema „BlancOne“

Mūsų klinikos specialistai naudoja dantų balinimo sistemą „BlancOne“. Procedūros metu dantys padengiami specialia 6 % vandenilio peroksido medžiaga ir apšviečiami kvantinės energijos balinimo lempa. Dėl pažangios technologijos, „BlancOne“ dantų balinimo sistema yra greita, efektyvi ir nekenksminga dantims bei dantenoms, tausojanti dantų emalį ir nesukelianti dantų jautrumo. Tai pirmoji balinimo sistema, kurią galima atlikti iš karto po profesionalios dantų higienos procedūros. Kadangi balinimas „BlancOne“ nesukelia jautrumo, šią procedūrą galima atlikti ir jautriems dantims. Pakanka vos 1 ar 2 apsilankymų, kurių metu dantys pabąla iki 3 ar 4 atspalvių.

Plačiau apie dantų balinimą „BlancOne“ sistema pakonsultuos klinikos Impladenta specialistai.

 

Kabinetinis dantų balinimas

Klinikoje taip pat atliekamas ir kabinetinis dantų balinimas. Tai procedūra, kurios metu gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tokios kaip stiprūs balinimo geliai, speciali šviesa ar šiluma, siekiant pagreitinti balinimo procesą.

Kabinetinis dantų balinimas dažniausiai trunka apie 1 ar 2 val. Procedūros metu dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga, ant dantų užtepamas balinimo gelis, kuris aktyvinamas diodine šviesa, siekiančia giliuosius danties sluoksnius ir juos balinančia. Procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinamuoju geliu. Kurį laiką dantys gali būti jautresni, tačiau paprastai jautrumas greitai išnyksta.

Kai kuriais atvejais gali prireikti daugiau nei vienos sesijos, norint pasiekti pageidaujamą rezultatą. Dantų balinimo rezultatas gali skirtis, atsižvelgiant į pradinę dantų spalvą ir parinktas procedūras. Daugelis pacientų spalvos pokytį pastebi po vieno ar kelių vizitų. Po kabinetinio dantų balinimo svarbu laikytis specialių nurodymų, pateiktų stomatologo, kad dantys kuo ilgiau išliktų balti.

Plačiau apie kabinetinį dantų balinimą pakonsultuos klinikos Impladenta specialistai.

Neatsižvelgiant į tai, kurią dantų balinimo sistemą pasirinksite, svarbu žinoti, kad dantų spalvos pasikeitimas po procedūros labai individualus, o dantų plombos ir protezuoti dantys nebąla. Po balinimo procedūros tokias plombas gali tekti keisti, o balintų dantų spalva gali skirtis nuo protezuotų dantų spalvos. Taip pat balinimo rezultatai yra laikini, ypač jei nesilaikoma tinkamos burnos higienos arba dažnai vartojami maisto produktai ir gėrimai, kurie gali pakeisti dantų spalvą.

Daugiau apie dantų balinimą teiraukitės klinikos Impadenta specialistų nurodytais kontaktais.

Impladenta – jūsų baltai lyg sniegas šypsenai!

MŪSŲ MISIJA


Teikti išskirtinę odontologinę priežiūrą paremtą inovatyviausiais odontologiniais sprendimais