KLINIKA

Sprendimai,
kurie tampa privalumais

 
 

Dantų protezavimo kompensavimas

Klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis. Tai reiškia, kad mūsų klinikoje Jūs galite pasinaudoti dantų protezavimo kompensacija.

Asmuo, pageidaujantis gauti dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, turi kreiptis į pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje yra prisirašęs. Kitaip tariant, asmuo turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris nurodys tolimesnius veiksmus. Nustačius, kad asmuo atitinka dantų protezavimo kompensavimo kriterijus, jam išduodama pažyma su kuria mūsų klinikoje galės protezuotis dantis ir panaudoti PSDF biudžeto skirtas lėšas.

Dantų implantai STRAUMANN

Mūsų klinika renkasi patikimiausią gamintoją - Šveicariškus dantų implantus Straumann.

Švedijoje atliktas vienas didžiausių nepriklausomų tyrimų odontologijos istorijoje parodė, kad gydymo sėkmė labai priklauso nuo implantų gamintojo. Tyrime STRAUMANN implantai buvo nuo 6 iki 60 kartų efektyvesni nei kitų gamintojų. Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid. Titano ir cirkonio lydinys – 40 % stipresnis už standartinį titaninį implantą, todėl leidžia naudoti mažesnio diametro implantus ir taip net 54 % atvejų išvengti papildomos kaulo priauginimo operacijos, o SLAactive implanto paviršius dvigubai paspartina gijimo procesą.

 

Rentgenologiniai tyrimai

Kaune esančioje klinikoje atliekame rentgenologinius tyrimus.

Pagal jūsų poreikį ir gydytojo nurodymus atliksime dantų rentgeno nuotrauką. Dantų rentgeno nuotraukos gali būti kelių tipų: 3D kompiuterinė tomografija, panorminė dantų nuotrauka arba dentalinė danties nuotrauka. Jeigu neesate mūsų klinikos pacientas ir gavote siuntimą pasidaryti rentgenologinį tyrimą, tą atliksime labai greitai, o nuotrauka iš karto pasieks jūsų gydytoją. Jums tereikia paskambinti į mūsų kliniką ir susitarti dėl jums patogaus atvykimo laiko.

 

Dantų skenavimas

Skaitmeninė odontologija yra neatsiejama inovatyvaus dantų gydymo dalis. Tobulėjant technologijoms, šiai dienai pacientams galime pasiūlyti moderniausią ir tiksliausią diagnostikos būdą, kuris atliekamas „3Shape“ intraoralinio skenerio pagalba. Jo panaudojimo odontologijoje galimybės yra labai plačios. Šis prietaisas yra naudojamas virtualių modelių sukūrimui, protezuojant dantis ant natūralių dantų arba ant dantų implantų, taip pat ortodontijoje bei implantologijoje.

 

Moderni aplinka

Stengiamės, kad klinikos atmosfera išsklaidytų jūsų baimę ir nerimą.

Jus pasitiks draugiškas personalas, fone lydės maloni muzika, o šviesi ir erdvi aplinka padės pasijausti kaip svečiuose.

Moderni įranga ir gydytojų profesionalumas užtikrins kokybiškus darbo rezultatus.